historia

Kontakt

Kundservice
Kundkontakt: Barilla Sverige AB
682 82, Filipstad
Tel: 020-75 80 81
info-se@barilla.com

Säljkår:
Norra Sverige:
Regional KAM
Per Salqvist
Tel: 073-429 08 97
per.salqvist@barilla.com

Norra Stockholm och södra Norrland:
Regional KAM
Magnus Berqvist
Tel: 073-4290896
magnus.bergqvist@barilla.com

Södra Stockholm, Södermanland, Östergötland och Gotland:
Regional KAM
Kristina Saouk
Tel: 073-050 68 30
kristina.saouk@barilla.com

Västra Mellansverige:
Regional KAM
Tord Magnusson
Tel: 073-429 09 96
tord.magnusson@barilla.com



  Skåne, Småland, Blekinge och södra Halland:
Regional KAM
Petra Nilsson
Tel: 070-216 54 18
petra.nilsson@barilla.com

Trade Marketing Manager & KAM
Veronica Kumlien
Tel: 070-598 37 90
veronica.kumlien@barilla.com

Key Account Manager (föräldrarledig)
Johan Widstrand
johan.widstrand@barilla.com

Key Account Manager
Christer Hyllander
Tel: 073-429 09 50
christer.hyllander@barilla.com

Rekryteringsfrågor
Gita Minati Jaijee
gita.minati-jaijee@barilla.com

Trade Marketing Professional
Johann Fromont
Tel: 073-429 09 03
johann.fromont@barilla.com