historia

Kontakt

Barilla Sverige AB
682 82, Filipstad
Tel: 08 - 470 76 00
info-se@barilla.com

Säljkår:
Norra Sverige:
Regional KAM
Per Salqvist
Tel: 073-429 08 97
per.salqvist@barilla.com

Norra Stockholm och södra Norrland:
Regional KAM
Malin Blomqvist
Tel: 073-429 08 96
malin.blomqvist@barilla.com

Södra Stockholm, Södermanland, Östergötland och Gotland:
Regional KAM
Robin Johansson
Tel: 073-050 68 30
robin.johannson@barilla.com

Västra Mellansverige:
Regional KAM
Tord Magnusson
Tel: 073-429 09 96
tord.magnusson@barilla.com



  Skåne, Småland, Blekinge och södra Halland:
Regional KAM
Petra Nilsson
Tel: 070-216 54 18
petra.nilsson@barilla.com

KAM
Veronica Kumlien
Tel: 070-598 37 90
veronica.kumlien@barilla.com

Key Account Manager
Johan Widstrand
Tel: 073-429 07 59
johan.widstrand@barilla.com

Trade Marketing Manager
Madeleine Eklund
Tel: 073-429 09 65
madeleine.eklund@barilla.com

Rekryteringsfrågor
Hanna Jonsson
hanna.jonsson@barilla.com